• NOWOŚĆ - kosmetyki Kevin Murphy

  • Zapraszamy 7 dni w tygodniu

NOWOŚCI

Kevin Murphy Treat.Me

Zabiegi na włosy Kevin Murphy Treat.Me to połączenie najlepszych składników naturalnych z technologią pielęgnacji skóry! Efekt: włosy są mocne, zregenerowane i pełne blasku, a skóra głowy nawilżona i zdrowa. Co ważne, fryzjer dobiera odpowiedni zabieg indywidulanie. Tak jak krem do pielęgnacji twarzy 🙂 

*KURACJA MOISTURE, nawilża włosy, nadaje im zdrowy blask sprawia że stają się idealnie miękkie i nieobciążone. Cenne olejki i ekstrakty roślinne nawilżają, regenerują i poprawiają strukturę włosa oraz odbudowują je od środka. Dzięki temu włosy są odżywione i łatwiej podają się stylizacji.

*KURACJA STRENGTH, rozwiązuje problemy słabych, łamliwych i uszkodzonych włosów. Dzięki mieszance protein i aminokwasów włosy odzyskują witalność, stają się bardziej elastyczne, pełne objętości i odporne na uszkodzenia.

*KURACJA ANTI-AGEING, przywraca włosom młodość i dodaje blasku, poprawia elastyczność i jakość. Komórki macierzyste z owoców pomagają odbudować i posiadają rewelacyjne właściwości odmładzające. Kuracja przywraca blask, miękkość suchym włosom bez wyrazu. Pomaga odbudować włosy zniszczone przez czyniki chemiczne, termiczne i promienie UV.

*KURACJA THICKENING, technologia używana do pogrubienia i wydłużenia rzęs natychmiast zadziała na twoje włosy, poprawi ich gęstość i grubość, podczas gdy komórki macierzyste z owoców pomogą zapobiegać ich wypadaniu i sprawią że odrost stanie coraz mocniejszy. ta transformująca kuracja stymuluję porost włosów, przywraca im gęstość i siłę.

Cena zabiegu 95 zł 

Kevin Murphy w salonie Ken w Tesco

Profesjonalne kosmetyki do włosów Kevin Murphyzmienią Twoją fryzurę w reprezentacyjną koronę! Założycielem marki jest australijski stylista Kevin Murphy, który postanowił stworzyć preparaty pielęgnujące włosy tak, jak kosmetyki cerę.

Produkty Kevin Murphy zawierają wyłącznie naturalne wyciągi, takie jak olejki eteryczne, ekstrakty roślinne i naturalne antyoksydanty. Nie zawierają siarczanów i parabenów, pozostając wysokiej jakości kosmetykami fryzjerskimi, wyprodukowanymi na bazie odnawialnych i zrównoważonych źródeł, bezpiecznymi dla włosów i środowiska.

Produkty marki Kevin Murphy pierwotnie były dostępne wyłącznie w profesjonalnych salonach. Teraz możesz mieć je i Ty! Niech Twoje włosy wyglądają jak z salonu z niezwykłymi kosmetykami Kevin Murphy!

OLAPLEX

System pielęgnacji włosów OLAPLEX, został stworzony, aby replikować oraz regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja czy rozjaśnianie, działania wysokiej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych. Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów, dzięki czemu włosy są zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji.

Żaden z produktów Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.